• ورود / ثبت نام
  • 02147620510

مرکز آموزش سامانه لایوگالری مرکز آموزش سامانه لایوگالری

چرا لایـوگالری؟

انتخاب لایـوگالری به عنوان پروژه خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1397 از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی روز و تجربه درازمدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدمات و سرویس حرفه ای فروشگاه های اینترنتی شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهمترین دلایل انتخاب لایوگالری اعلام نموده اند :

  • اولین مارکت ساز آنلاین سرویس گرا در ایران
  • پنل مدیریتی یکپارچه با قابلیت های پیشرفته
  • ارائه سرویس حرفه ای و خدمات متنوع جانبی
  • بهره گیری از متخصصین خبره ی تجارت الکترونیک
  • به روز بودن امکانات سامانه متناسب با نیاز بازار
  • مانیتورینگ دائمی و تامین امنیت سرور و نرم افزار

جدیدترین مطالب آموزشی

THE LATEST LEARNING CONTENT

 

راهنمای ایجاد فرم در سامانه لایوگالری
ساخت فرم های اختصاصی با فیلدهای دلخواه جهت ورود اطلاعات مربوطه توسط کاربران در اپلیکیشن و وب سایت، از جمله مواردی است که در تمام فروشگاه های اینترنتی موردنیاز می باشند. از این رو در سامانه ی لایوگالری امکان ساخت فرم های پیشرفته با گروه بندی قسمت های مختلف و ایجاد فیلدهایی با فرمت های متفاوت پیاده سازی شده است.

 
جستجوی محصول از طریق بارکد (QR code)
در اپلیکیشن های ارائه شده توسط فروشگاه ساز لایوگالری قابلیت جستجوی محصول از طریق بارکد (QRcode) وجود دارد. شما می توانید برای محصولات خود بارکد ایجاد نمایید و از انها در محیط های تبلیغاتی استفاده کنید.
مشتری شما می تواند با اسکن این بارکد از طریق اپلیکیشن موجود برروی تلفن موبایل خود محصول مورد نظر شما را مشاهده نماید و از مزایای تبلیغاتی آن بهره مند گردد.

 
راهنمای ایجاد ربات فروشگاه در سامانه لایوگالری
ربات تلگرام با اتصال به فروشگاه شما این امکان را برای مشتریان شما فراهم می آورد تا بدون نیاز به ورود به سایت و یا اپلیکیشن خود محصولات خود را جستجو، انتخاب و یا حتی سفارش دهند. بعلاوه، در این ربات امکان پیگیری سفارشات توسط مشتریان نیز وجود دارد.

 
راهنمای اخذ نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد )
یکی از روش های اعتماد سازی در مشتریان فروشگاه های اینترنتی، اخذ نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و درج لوگو آن در سایت می باشد

 
راهنمای تنظیم درگاه های پرداخت اینترنتی در سامانه لایوگالری
یکی از رایج ترین روش ها در خریدهای اینترنتی استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین می باشد. بدین منظور در سامانه ی لایوگالری ماژول بانک های مختلف پیاده سازی شده است تا شما کاربران عزیز بتوانید از این درگاه های پرداخت آنلاین برای دریافت هزینه از مشتریان خود استفاده نمایید.

 
راهنمای روش های پرداخت در سامانه لایوگالری
شما می توانید روش های مختلفی را جهت پرداخت هزینه ی کالا در فرآیند سفارش برای کاربران تان در نظر بگیرید. این روش های پرداخت هم در سایت و هم در اپلیکیشن نمایش داده خواهند شد.

 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز آموزش سامانه لایوگالری می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top